Мотористите от Свиленград станаха част от националния протест на мотообщността срещу драстичното увеличение на ГО за моторите.

Стотици мотористи блокираха за час скоростния път за Гърция, започващ от пътния възел с магистрала „Марица, край Свиленград.

За протеста бяха дошли мотористи от Хасково, Димитровград, Харманли и Кърджали, като най-внушителна бе групата на домакините от Свиленград.


















Видео с дрон: Илия Стефанов, „Южни братя“ – Свиленград









Вашият коментар