
От първи юли отваряме за пътници автогарата до JANET Grand Market Svilengrad, съобщи Димитър Бойдев, собственик на фирмата превозвач „Бойдеви“ ЕООД.
Споровете между JANET и „Бойдеви“ са изгладени, с посредничеството на кмета на общината арх. Анастас Карчев, и от началото на месец юли автогарата ще функционира нормално.
Свиленградският превозвач е амбициран да поддържа автогарата във вид, отговарящ на съвременните изисквания. В момента се работи по пускане в работен режим на електронно информационно табло, което ще дава пълна информация за пристигащите и заминаващи автобуси по съответните направления.
Касата ще отваря в 5.45 часа – преди отпътуването на първия автобус за София.
Информация ще може да се получава и на телефон 0379 7-13-09.

Вашият коментар