Трима водачи, нарушили пътния закон са задържани на 19-ти, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР-Хасково.
В ареста на РУ Харманли е бил 26-годишен, проверен на булевард „България“ с лек автомобил „Мерцедес“. Използваното техническо средство отчело употреба на кокаин.
В Свиленград униформени са спрели за проверка мотоциклет „Сузуки“, управляван от 38-годишен. Той е отказал да бъде тестван за употреба на наркотични вещества. Справка е показала, че е бил наказван по административен ред за отказ от проверка и друг път.
Третият задържан този ден е в Хасково. 56-годишен се е движил с „Опел“ по улица „Хасковска“. Мъжът е тестван с дрегер, който показали наличие на 3,78 промила алкохол в издишания въздух. По случаите са образувани 2 бързи и 1 досъдебни производства.

Вашият коментар