
Уважаваният в Свиленград и региона физиотерапевт Кирил Бадов/на снимката вляво от президента Светослав Димитров/ ще се грижи за възстановяването на футболистите.
Новото ръководство на ФК Свиленград-1921 започна работа с пълни сили. Само часове след избора на нов УС, президентът на клуба Светослав Димитров обяви привличането на физиотерапевт, който ще се грижи за физическата подготовка и възстановяването на футболистите в клуба.
Към екипа се присъединява Кирил Бадов, специалист в отделението по физиотерапия и рехабилитация към „МБАЛ – Свиленград“ ЕООД, който ще подпомага възстановяването и физическата подготовка на футболистите. Това той ще извършва изцяло безвъзмездно.
Ръководството на клуба му благодари за подкрепата и му пожелава успех с отборите!

Вашият коментар