Премиерът на България Бойко Борисов се срещна днес с валията на Одрин Екрем Джаналп на ГКПП „Капитан Андреево“, край Свиленград. Двамата обявиха, че са взети всички необходими мерки за безпроблемното преминаване на тежкотоварните камиони през българо-турската граница. Това е резултат на доброто взаимодействие между България и Турция. С общи усилия колоните са разчистени и камионите […]

