В свиленградското СУ „Д-р Петър Берон“ откриха тържествено учебната година. На церемонията присъстваха първокласници, петокласници, осмокласници и дванадесетокласници. Директорът Мариян Боянов пожела успех на всички ученици и благодари на родителите, че са гласували доверие на учителския колектив. След това удари първия звънец и лисна вода пред първокласниците, за да им върви по вода.
Стилна и тежка сватба разтресе основите на Стария мост в Свиленград
Снощи, край Стария мост над Марица в Свиленград, се състоя разкошна сватба. Под венчило мина Петя Райкова, дъщеря на директорката на Първо ОУ „Иван Вазов“ Ася Райкова и Мавро Райков, управител на „Тракия“ ЕООД. Щастливият младоженец Антон Костадинов е от Бургас, а семейството живее и работи в столицата. Двойката пристигна в комплекс „Мерит“ с лъскав […]
- « Предишна
- 1
- …
- 3
- 4
- 5


