На първи март, неделя ще поднесем цветя и венци в двора на у-ще „Христо Попмарков“ и църквата „Света Троица“. Ще направим празничен водосвет и след това на площада пред читалището ще съединим една 150-метрова мартеница, като очакваме кукери от СУ „Д-р Петър Берон“, които ще изгонят злите сили. Естествено, мартеницата ще украси читалището. Ще има […]
- « Предишна
- 1
- 2
- 3
- 4

