Абитуриентите от 12 „а” клас на СОУ „Д-р Петър Берон” се включиха в националната благотворителна кампания „С тениска на бала”. На изпращането си в училището днес целият клас, заедно с класната ръководителка Галина Балъкчиева, бяха облечени с тениските, в подкрепа на инициативата. Целта на благотворителната кампания, която се организира за трета поредна година от Българския […]
„Алея на випуските” правят абитуриентите от Професионалната гимназия
С интересна инициатива абитуриентите от випуск 2016г. на ПГССИ „Христо Ботев“ решиха да отбележат Деня на Земята. Те стартираха своя „Алея на випуските“. На 22 април зрелостниците на училището засадиха първото дърво от алеята, която всяка година ще расте с нов екземпляр на този ден. Учениците от дванайстите класове на випуск 2016 избраха тяхното дърво […]


